Almanya Kargo

Almanya'ya Hızlı ve Ucuz Kargo

Türkiye’nin Tüm İllerinden Almanya’nın Herhangi bir bölgesine adrese teslim hızlı ve ucuz kargo göndermek istiyorsunuz. İster bireyel ister ticari amaclarla kargolarınızın hızlı güvenli ve sorunsuz bir şekilde adresine ulaşmasını istiyorsunuz. Fakat tüm bu prosedürlerin nasıl olacağını bilmiyorsunuz.İşte tüm bu noktada devreye biz girmekteyiz . Gümrükleme , depolama ve lojistik hizmetlerimizle sizleri bu yüklerden kurtarıyoruz. Ayrıca sitemizden kargonuzun durumunu da takip etme imkanına kavuşuyorsunuz.

Almanya'ya Hangi Ürünleri Gönderebilirim ?

Yasaklı ürünler dışında, dilediğiniz her ürünü alabilirsiniz.
YASAKLI ÜRÜNLER:

Falcon Lojistik kullanıcısı olarak, ürün gönderirken bu işlemin mutlaka yasal bir çerçeve içerisinde gerçekleşmesine dikkat etmelisiniz. Falcon Lojistik aracılığıyla aşağıdaki listede bulunan ürünlerin gönderimi yapılmamaktadır.

Alkollü ve alkolsüz içeçekler
Silahlar
Canlı – cansız hayvan
İnsan organları
Orjinal olmayan ürünler
Kültür ve tabiat varlıkları
Din karşıtı veya herhangi ayrımcılık içerikli ürünler
Heykeller
Reçeteli ilaçlar

Uyuşturucu madde ve kullanımını sağlayan araçlar

Yanıcı ve patlayıcı maddeler
Gıda
Para
Antika
Hisse senedi, tahvil, bono
Sporcu gıdaları
Kozmetik ürünleri

Cep telefonları
Kimyasal malzemeler
Döviz
Çek
Senet
Mücevher ve tekrar satılmak üzere ticari nitelikte ürünler ve Gümrük Müsteşarlığı`nın hızlı kargo taşımacılığıyla ilgili 19.04.2011 tarihinde yayınladığı genelgeyle yapılan kısıtlamalar neticesinde tütün ve tütün ürünleri
Takviye edici gıdalar

Konsolide hizmeti nedir ?

Farklı online sitelerden satın aldığınız ürünlerin tek bir gönderide size ulaşmasını istiyorsanız konsolide hizmetimizle bu konuda sizlere yardımcı oluyoruz. Bir paketiniz Falcon Lojistiğe ulaştığında bunu güvenli bir şekilde depomuzda muhafaza ediyoruz. Diğer gönderileriniz tamamlandığında bütün paketlerinizi seçerek tek bir gönderide sizlere ulaştırıyoruz.

AĞIRLIK HESABI NASIL YAPILIR?
Paketinizin ağırlığını 2 şekilde yapmalısınız ve hangi ağırlık yüksek ise o ağırlık siparişini vermelisiniz aksi halde fiyat farkı çıkacaktır ve gönderiniz fiyat farkı ödenene kadar yurt dışı çıkışı yapılamıyacaktır.

1- Normal Ağırlık: Herhangi bir tartıda(Mutfak veya banyo baskülü) normal ağırlığına bakmak.
2- Hacimsel Ağırlık: Paketinizin resimde gösterildiği En, Boy, Yükseklik ölçülerini cm(santimetre) olarak ölçüp çarpımlarını 5000(beşbin)’e bölmeniz hacimsel ağırlığını verecektir.

Hacimsel Ağırlık= (En X Boy X Yükseklik) / 5000

 

Yukarıdaki örnekte paketinizin hacimsel ağırlığı=(16X45X35)/5000= 5.0 Kg dir. Diyelim ki bu paketin tartı ağırlığı da 4Kg geldi, sizin 5.0 kg üzerinden sipariş vermeniz gerekmektedir.

Paketleriniz mümkün olduğunca sıkıştırarak küçük tutarsanız maliyetiniz azalacaktır.

You cannot copy content of this page

Şimdi Ara
× 7 / 24 WhatsApp