Almanya Hızlı Lojistik

Almanya Panel Van Express Taşımacılık

Türkiye – Almanya    Almanya – Türkiye Hızlı Lojistik

Uluslararası karayolu ve minivan ekspres gönderinizin istediğiniz yere zamanında ulaşması için uzman bir karayolu taşımacılığı hizmetine ihtiyacınız varsa,  Falcon Logistics ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda.

Karayolu ve minivan ekspres taşımacılığı servislerimiz ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için tecrübeli ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Son teknoloji ürünleri ile her zaman en iyi hizmeti sunan Falcon Logistics, karayolu taşımacılık hizmetleri ile sektörde büyük fark yaratmaktadır. Karayolu taşımacılığı tüm dünyada kullanılan en yaygın ulaşım yöntemlerinden biridir. Falcon Logistics , müşteri memnuniyetini ön planda tutan idari personeli ve uzman sürücü kadrosu ile güvenilir, hızlı ve modern bir karayolu taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Her Noktaya Ulaşım Sağlayan Uluslararası Karayolu Taşımacılığı

Küreselleşme ve artan talep ile birlikte uluslararası taşımacılık seferleri de gelişim göstermektedir. Falcon Lojistik sadece yurt içinde değil yurt dışında da farklı lokasyonlara ulaşım desteği sağlamaktadır. Almanya, Hollanda, Belçika, Avusturya ve İngiltere başta olmak üzere İtalya, Polonya, Fransa, Çek Cumhuriyeti, İskandinavya, Yunanistan, Romanya ve Macaristan gibi Avrupa ülkelerine uluslararası karayolu taşımacılığı yapılmaktadır. Falcon Lojistik geniş networkü sayesinde tüm bu Avrupa ülkelerine ek olarak artan ticari faaliyetler sebebi ile Türkiye Cumhuriyetleri ve Ortadoğu ülkelerine doğru da karayolu seferlerine başlamıştır.

Hava Yoluna Alternatif Karayolu Ile Güvenilir Minivan Servis Hizmeti

Falcon Lojistik, yüklerin en kısa sürede ulaştırılmasına büyük önem vermektedir. Bu sebeple hava yoluna alternatif olarak karayolu ile minivan servis hizmeti sunmaktadır. Karayolu ile sağlanan minivan servisi sayesinde Türkiye Avrupa hattında 36 ile 48 saat arasında değişen garantili teslimat olanağı sağlanmaktadır. Minivan hizmetlerinin en çok kullanıldığı alan ise 18 /+18 thermo ve tehlikeli madde taşımacılığıdır. Üstelik araçlar günün 24 saati uydu takip sistemi ile izlenebilmektedir. Böylece göndermek istediğiniz ürünleri, nakliyesinin her aşamasında izleme imkânı bulabilirsiniz.

Taşımacılıkta çıkış ve varış noktaları arasında direkt olarak ulaşım imkanı sunar. Parsiyel ya da tam tır yüklerin daha kolay ve belirli mesafelere kadar daha hızlı taşınabilmesi gibi avantajlara sahiptir. Birçok taşıma türüne göre daha hızlıdır.

Kapıdan kapıya ve birden fazla adrese teslimat yapılabilmesi olanağı sunar. Bu durum, hem taşıyıcı firmaya hem de işletmelere esneklik sağlamaktadır. Kara taşımacılığı 7/24 yükleme imkanı sunar. Kısa mesafeli taşımalarda nispeten fiyat olarak uygundur. Zorlu coğrafi koşullar oluşmadığı sürece taşımacılığın kesintiye uğraması mümkün değildir.

Saksonya

 • Chemnitz Panel Van Lojistik
 • Dresden Panel Van Lojistik
 • Görlitz Panel Van Lojistik
 • Hoyerswerda Panel Van Lojistik
 • Leipzig Panel Van Lojistik
 • Plauen Panel Van Lojistik
 • Zwickau Panel Van Lojistik

Sachsen-Anhalt

 • Dessau Panel Van Lojistik
 • Halle Panel Van Lojistik
 • Magdeburg Panel Van Lojistik

Almanya’da İş Yapmak

 • Almanya, Dünya Bankası’nın 160 ülkeyi lojistik verimliliği açısından sıraladığı 2016 Lojistik Performansı Endeksi’nin ilk sırasında yer alıyor.
 • Avrupa’nın lojistik devi olan Almanya, bu alanda 235 milyar euroyu aşan yıllık gelire sahip. Bu tutar, Avrupa’nın ikinci ve üçüncü büyük lojistik gelirine sahip olan Fransa ve Birleşik Krallık’ın toplamından daha fazla.
 • Almanya; Deutsche Post World Net, DHL, DB Schenker ve Dachser gibi büyük global lojistik liderlerine ev sahipliği yapıyor.
 • Yaklaşık 60.000 şirkette neredeyse üç milyon sektörel çalışana sahip Almanya, lojistik inovasyonu, teknolojisi ve hizmetlerinde dünya lideri.
 • Alman tüketiciler, ülkeye özgü bir özellik olarak açık fatura ve otomatik ödeme yöntemlerini kullanıyor.
 • 2050 yılına kadar Almanya’da 60 yaşın üzerindeki nüfus toplam nüfusun neredeyse %40’ını oluşturacak. Bu durum da benzersiz bir e-ticaret ortamı hazırlayacak

ALMANYA LOJİSTİK

Türkiye – Almanya arasında Uluslararası Taşımacılık, lojistik (nakliye-nakliyat) yapan firmalar içinde uluslararası lojistik fiyatlarıyla kaliteyi memnuniyetle ölçümleyen bir iş anlayışıyla hizmet vermektedir. Almanya karayolu lojistik çalışmaları ile uzun yıllardan bu yana gündemde bulunan firmamız Türkiye’de nakliye yapan firmalar arasında önemli bir konumda bulunmaktadır. Almanya lojistik firmaları arasında her zaman en üstlerde varlığını sürdürecek olan firmamız, bu bağlamda oluşabilecek bütün Almanya lojistik fiyatlamasında düşük maliyet ile en hızlı lojistik hizmet vermeye devam edecektir. Ayrıca Almanya parsiyel nakliye hizmet olarak da oluşacak parça yük ürünlerinizin de Almanya parsiyel taşımacılığı olarak hizmet vermeye devam edeceğiz.

You cannot copy content of this page

Şimdi Ara
× 7 / 24 WhatsApp