İngiltere Hızlı Kargo

İngiltere Hızlı Kargo

Uluslararası kargo işleyiş şekli yurtiçi kargo işleyiş şekli ile aynı değildir. Ülkelerin kendilerine göre gümrük mevzuatları farklı olduğu için ve belli bir miktarda kargo yapıldığı için bazı konulara dikkat etmek gerekir. İngiltere ekonomik açıdan Türkiye’den daha gelişmiş bir ülke olduğu için Türklerin de yoğun olarak son zamanlarda göç ettiği ülkeler arasında yer almaktadır. İngiltere’de yaşayan Türk tanıdıklarınıza veya İngiltere’de herhangi bir yere göndermeniz ( evden eve taşıma )gereken gönderileriniz için yurt dışı kargo hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Türkiye’den İngiltere’ye kargo göndermek istiyorsanız sürecin nasıl işlediğini öğrenmeli ve kargo işlemlerinde hata yapmadan ürünü alıcıya ulaştırmalısınız. Kargo gönderme işlemleri yurtdışı için yurtiçi işlemlerinden farklı gerçekleşebilir.

Türkiye’den İngiltere’ye Kargo Gönderme Kaç Gün Sürer?

Türkiye ile İngiltere arasında giden bir kargonun hava yolu ile alıcıya ulaşma süresi maksimum 4 gün olur. Aksaklıklar ve bekleme süreleri de hesaba katıldığında 7 iş günü içerisinde kargonuzun alıcıya teslim edilmiş olmasını bekleyebilirsiniz.

Şimdi Ara
7 /24 Whatsapp