Hızlı Kargo

Hızlı Kargo

Minivan / Ekspres Taşımacılığı

Uluslararası taşımada konteyner, charter veya tır ile gönderilen ürünlerin temel özelliği tonajlı ürünler olmasıdır. Ağırlığı onlarca ton olan ürünlerin yurtdışına gönderilmesini sağlayan taşımacılık hizmetlerinde ağırlığı daha düşük ürünler için minivan / ekspres nakliye tercih edilebilir. Özellikle 1 ila 1.5 ton ağırlığa sahip ürünleri kargolayabileceğiniz ekspres nakliye; hava kargoya göre daha avantajlı ve güvenilirdir. Söz konusu avantajların en önemlisi belgelerle daha az uğraşmak zorunda olmanızdır. Minivan taşımacılık türünün bu isimle anılmasının asıl sebebi kargo hizmetlerinin minivan adı verilen ticari araçlarla sunulmasıdır.

Minivan / Ekspers nakliye talebini firmamıza ilettiğinizde uygun olan aracımız ile bir nakliye planlaması yaparak adresinize bir araç gönderiyoruz. Ürünlerin araca yüklenmesi ve fatura vs. gibi belgelerin teslim alınmasından sonra taşıma serüveni başlamış olur. İlk araç ile depomuza getirilen ürünler varış birimine ulaşacağı araca yerleştirilerek en kısa sürede yola çıkar. Belgelerin kontrolü ve tanzimi sonrasında gümrük işlemleri tamamlanan ürünler yurtdışına çıkış yapar. Ulaşacağı adrese kısa sürede güvenle giden ürünler anlaşılan tarihte alıcıya teslim edilerek nakliye serüveni tamamlanmış olur. Minivan / Ekspres taşımacılığı yaparken araçların herhangi bir sorunla karşılaşmaması adına her türlü önlem önceden alınır.

  • Minivan nakliyede bekleme süresi neredeyse yok denecek kadar azdır. Bu nedenle ürünleriniz mümkün olan en kısa sürede varış birimine ulaştırılır.
  • Geniş araç portföyü sayesinde Avrupa’nın hemen her noktasına servis imkanı sağlandığından destinasyon konusunda herhangi bir engel ile karşılaşılmaz.
  • Nakliye sürecinin hızlı olması kadar nakliye ücretlerinin de ciddi manada tatmin edici olması bireylerin tercihini minivan / ekspres taşımacılığı yönünde kullanmasına neden olur.
  • Nakliye sürecinin tamamında minivan araçlar kullanılması ürünlerin teslim için bir araçtan diğerine yüklenmesine neden olmaz. En fazla 1 aktarma ile ürün çıkış biriminden varış birimine kadar güvenle ulaşır.

Türkiye – Almanya arasında Uluslararası Taşımacılık, lojistik (nakliye-nakliyat) yapan firmalar içinde uluslararası lojistik fiyatlarıyla kaliteyi memnuniyetle ölçümleyen bir iş anlayışıyla hizmet vermektedir. Almanya karayolu lojistik çalışmaları ile uzun yıllardan bu yana gündemde bulunan firmamız Türkiye’de nakliye yapan firmalar arasında önemli bir konumda bulunmaktadır. Almanya lojistik firmaları arasında her zaman en üstlerde varlığını sürdürecek olan firmamız, bu bağlamda oluşabilecek bütün Almanya lojistik fiyatlamasında düşük maliyet ile en hızlı lojistik hizmet vermeye devam edecektir. Ayrıca Almanya parsiyel nakliye hizmet olarak da oluşacak parça yük ürünlerinizin de Almanya parsiyel taşımacılığı olarak hizmet vermeye devam edeceğiz.

Şimdi Ara
7 /24 Whatsapp